January 30, 2023

KRIPTOMAKS

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par tehnoloģijām latviešu un angļu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija 📐 Arhitektūra 🍎 Apple 🌐 Domēni 🎮 Spēles

Kā lietot kriptomaku?

Kā tapa lapa? Latvijas mēdiju telpa ir diezgan tukša un daudzas tēmas apiet vai pieskaras fragmentāri. Tehnoloģiju ziņas pārsvarā tiek sponsorētas, NASA ir neiespējamā misija un pārsvarā lasītājs tiek barots ar “dzelžiem” un to garlaicīgajiem apskatiem. Tomēr pasaulē šobrīd notiek interesantas lietas, attīstās Mākslīgais intelekts, robottehnika, tiek atklāti jauni materiāli biomedicīnā, materiālzinātnē. Mākslas un dizaina pasaulē notiek pamatīgas pārvērtības. Mēs izveidojām šo lapu, lai mums pašiem ir interesanti lasīt par notiekošo. Kādai ziņu kategorijai sekot, katrs var brīvi izvēlēties pats. Mēs uzskatām, ka mūsu uzdevums ir aizgādāt informāciju līdz Jums. Viss ģeniālais ir pavisam vienkāršs. Lielākā daļa lapas ziņu ir angļu valodā, izņemot kategorijas Kriptovalūtas un Domēni. Ja esat mācījušies kā svešvalodu franču, vācu valodu tad iespējams izmantot mašīntulkošanas rīkus – atvērt KRIPTOMAKS.LV Google Chrome un tas pats piedāvās Jūs interesējošo rakstu iztulkot.

…bet svarīgākais, ka: Ziņas ir no pārbaudāmiem avotiem, tā kā tās nosedz mūs pašus interesējošas tēmas un cilvēku intereses ar laiku mainās, tāpēc to saturs var mainīties – būs interesanti video no mūsu favorītkanāliem You Tube un vēl daudz kas cits. Šis ir tikai sākums! Mūsu mērķis 24/7 un 365 dienas gadā un paplašināt saturu!

Plus regulāri atjaunosim kriptomaks.lv lapas saturu un papildināsim ziņu lentu, kā arī izdarīsim mazas izmaiņas mājas lapas dizainā, jo šobrīd darbojamies vēl mazliet testa režīmā! Par ierosinājumiem saturam rakstiet mums: bitcoinfonds@gmail.com. Jūsu www.bitcoinfoundation.lv!