October 23, 2021

KRIPTOMAKS

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par tehnoloģijām latviešu un angļu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija 📐 Arhitektūra 🍎 Apple 🌐 Domēni 🎮 Spēles

Twitter vadītājs Džeks Dorsijs ierindo Bitcoin starp trim sava sociālā tīkla galvenajām nākotnes tendencēm

Twitter vadītājs Džeks Dorsijs nosaucis bitkoinu par vienu no trim galvenajām nākotnes tendencēm, kas pārveidos sociālos tīklus, minot arī mākslīgo intelektu un decentralizāciju. Par to ziņo TechCrunch, atsaucoties uz uzņēmuma pārskatu par ienākumiem otrajā ceturksnī.

Dorsijs atzīmēja, ka kriptovalūtu integrācija esošajos produktos un to servisam nākotnē būs “liela daļa” Twitter piedāvājumā.

Viņš arī paziņoja, ka bitkoinu uzskata par labāko kandidātu Interneta natīvai valūtai.

“Ja tīklā ir natīva globāla valūta, mēs varam attīstīt daudz ātrāk savus produktus. Ar to mēs varam aptvert ikvienu cilvēku uz šīs planētas” , – sacīja Dorsijs.

Viņš atzīmēja, ka Twitter nebūs vienīgais pakalpojums, kas veltīts digitālo aktīvu ieviešanai. Vēl viens liels sociālais tīkls – Facebook var ieviest savu digitālo valūtu Diem, uzsvēra Džeks Dorsijs.

“Tur ir acīmredzama vajadzība.” Es domāju, ka internetam ir atvērts standarts. Tāpēc mēs koncentrējamies uz Bitcoin, – viņš atzīmējis.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia