October 23, 2021

KRIPTOMAKS

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par tehnoloģijām latviešu un angļu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija 📐 Arhitektūra 🍎 Apple 🌐 Domēni 🎮 Spēles

Finanšu holdings BNY Mellon pievienojies sešām bankām, kuras plāno palaist Pure Digital digitālo aktīvu tirdzniecības platformu

Finanšu holdings BNY Mellon pievienojies sešām bankām, kuras plāno palaist Pure Digital digitālo aktīvu tirdzniecības platformu, raksta Financial Times. Saskaņā ar izdevuma informāciju, BNY Mellon ievieš infrastruktūru darbam ar kriptovalūtu, kurai pamazām tiek apstiprināta normatīvi tiesiskā bāze.

Par Pure Digital kriptoplatformas startēšanu aprīlī paziņojis viens no vecākajiem ASV State Street bankām. Platformai jābūt tirdzniecības sistēmai ar augstu veiktspēju un fizisko aktīvu piegādi. Institucionālie investori, kas strādā ar kriptoplatformu, varēs izmantot divpusējās kredītlīnijas.

Pagājušajā nedēļā daļu ABLV of America klientu saņēma pieeja fjūčeru tirdzniecībai bitkoinā. Maijā banka veica aptauju, kuras laikā noskaidroja, ka Bitcoin ir pieprasījums pēc aktīvu pārvaldītājiem. Aptaujā piedalījās 216 topmenedžeri ar kopējo aktīvu pārvaldīšanu $625 miljardu apmērā.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia