October 16, 2021

KRIPTOMAKS

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par tehnoloģijām latviešu un angļu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija 📐 Arhitektūra 🍎 Apple 🌐 Domēni 🎮 Spēles

Kompānija Square izveidos bitkoina aparatūras maku un bitmonētu uzglabāšanas servisu

Square izveidos aparatūras maku un bitkoina uzglabāšanas servisu. Par to informēja maksājumu kompānijas Aparātu produktu izstrādes nodaļas vadītājs Džesijs Doroguskers (Jesse Dorogusker).

“Mēs nolēmām izveidot aparatūras maku un servisu, lai padarītu bitkoina uzglabāšanu izplatītāku. Mēs turpināsim uzdot jautājumus un atbildēt uz tiem. “Koreakcija uz mūsu reakciju par šo projektu bija satriecoša,” rakstīja Doroguskers.

Pēc viņa vārdiem, kompānija sāka vākt komandu maka izstrādei. To vada Square ierīču drošības nodaļas vadītājs Makss Gizs. Par produktu arī strādās Tomass Templtons, kurš, tāpat kā Doroguskers, ir strādājis Apple.

Izstrādāšanas nodaļas vadītājs atzīmēja, ka uzņēmums veiks izmaiņas mobilā kriptovalūtas maka un “palīgpatstāvīgās uzglabāšanas” koncepcijā (assisted-self-custody). Pagājušajā mēnesī Square vadītājs Džeks Dorsijs paskaidroja šo terminu.

“Uzglabāšana nav obligāti “viss vai nekas”. Iespējams, mēs varēsim vienkāršot šo funkciju, izmantojot “palīglīdzekli”. Šāds risinājums prasa lielisku produktu dizainu: minimālais iestatīšanas laiks, savietojamība ar esošajām ierīcēm un uzticamība, viņš rakstīja.

Atbildot uz jautājumiem Twitter, Dorsijs uzsvēra, ka runa ir par maku ar atklātu avota kodu, ko var integrēt ar viedtālruņiem. Uzņēmuma vadītājs arī apstiprināja, ka viena no projekta prasībām ir vienkāršība.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia