October 23, 2021

KRIPTOMAKS

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par tehnoloģijām latviešu un angļu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija 📐 Arhitektūra 🍎 Apple 🌐 Domēni 🎮 Spēles

Bitkoina maininga sarežģītība kritusies par 4.81%

Bitkoina sarežģītības kārtējās pārrēķināšanas rezultātā bitkoina maininga sarežģītība samazinājās par 4,81% – līdz 13,67 triljoniem hešu (T).

Tas ir ceturtais sarežģītuma samazinājums. Rekordliels bija iepriekšējais, kas notika 2021. gada 3. jūlijā, kad vērtība kritās gandrīz par 28%. Tas viss saistīts ar kārtējo maininga aizliegumu Ķīnā un ainām no turienes, kur buldozeri saspiež mazos jaukos bitkoina mainerus. Skat attēlu, kur bargais ķīniešu policists norāda uz aizliegto augli.

Mūsu informatori informē, ka daži latvieši gan Latvijā, gan ārvalstīs joprojām laimīgām sejām svīst , mainojot Ethereum un citas kriptovalūtas savās telpās! Gods un slava tautiešiem, kuri palīdz kriptovalūtu pionieriem pelnīt miljonus! Latvietis ir strādīgs un čakls kā bite, to zin jebkurš maininga aparatūras ražotājs, tāpēc dažiem latviešiem aparatūru dāvina. Kas var būt labāks par kārtīgu maininga fermu karstā vasarā ofisā vai guļamistabā? Tikai auksts alus kondicionētās telpās, kurās nedarbojas maineri un skan laba mūzika ! Priekā, tautieši!

…pēdējā rindkopa – joks, protams 🙂

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia