October 23, 2021

KRIPTOMAKS

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par tehnoloģijām latviešu un angļu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija 📐 Arhitektūra 🍎 Apple 🌐 Domēni 🎮 Spēles

Šveices Nacionālais pasta operators PostFinance un tiešsaistes banka Swissquote prezentējusi Yuh aplikāciju

Šveices Nacionālais pasta operators PostFinance un tiešsaistes banka Swissquote prezentējusi Yuh aplikāciju. Viņas lietotāji varēs ieguldīt Bitcoin, Ethereum un citās 11 kriptovalūtās.

Komisija par digitālo aktīvu pirkšanu/pārdošanu būs 1%. Izstrādātāji sola saglabāt konkurētspējīgu komisiju līmeni. Maksa par konta pārvaldīšanu, maksājumiem, P2P pārvedumiem un papildināšanu ar debeta kartēm netiek iekasēta.

Bez kriptovalūtām lietotāji varēs pirkt vairāk nekā 100 populāras akcijas un biržas fondus. Personiskās finanšu pārvaldības lietojumprogramma ir pieejama aplikāciju veikalā App Store un Google Play.

Partneri arī uzsāka kriptovalūtas Swissqoin pārdošanu. Atverot rēķinu Yuh ar 500 Šveices frankiem, klienti saņems tādu pašu ekvivalentu šajā aktīvā. Papildu monētas sadalīs par tirdzniecību un aktivitāti aplikācijā.

Swissquote un PostFinance plāno Swissqoin cenas pieaugumu, pateicoties Yuh kādu ienākumu daļai konvertācijā kriptovalūtā.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia