October 23, 2021

KRIPTOMAKS

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par tehnoloģijām latviešu un angļu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija 📐 Arhitektūra 🍎 Apple 🌐 Domēni 🎮 Spēles

Aiz EOS projekta izstrādes stāvošais Block.one veidos bitmonētu kriptovalūtu biržu Bullish

Aiz EOS projekta izstrādes stāvošais Block.one veidos kriptovalūtu biržu Bullish 2021. gadā. Par platformas operatoru kļūs Bullish Global meitasstruktūra, kuras kapitālā investēti vairāk nekā $10 miljardi.
Saskaņā ar preses relīzi, platformu palaiž uz EOSIO protokola bāzes. Bullish savienos centralizēto arhitektūru un decentralizēto biržu elementus.

Papildus treidingam, birža ļaus lietotājiem piekļūt kreditēšanas tirgiem, kā arī piedāvās instrumentus kriptovalūtu portfeļu pārvaldīšanai.

Bullish Global ir neatkarīga kompānija. Block.one ir ieguldījusi jaunajā kriptovalūtu biržā 100 miljonus eiro, 164 000 BTC un 20 miljonus EOS.

Uzņēmums ir piesaistījis arī $300 miljonus no stratēģiskajiem investoriem. Viņu skaitā ir Thiel Capital un tās dibinātājs Pīters Tills, Galaxy Digital, Nomura, britu miljardieris Alans Hovards un citi.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia