October 16, 2021

KRIPTOMAKS

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par tehnoloģijām latviešu un angļu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija 📐 Arhitektūra 🍎 Apple 🌐 Domēni 🎮 Spēles

Toronto fondu biržā kotētā maininga kompānija HIVE Blockchain Technologies pārdevusi Norvēģijas meitasuzņēmumu Kolos Norway AS

Toronto fondu biržā kotētā maininga kompānija HIVE Blockchain Technologies pārdevusi Norvēģijas meitasuzņēmumu Kolos Norway AS vietējai pilsētas Narvika pašvaldībai.

Saskaņā ar preses relīzi, 2018. gada novembrī Norvēģijas valdība atcēla subsīdijas uz elektroenerģiju, ko sniedza mmaininga centriem. Likumdošanas izmaiņu dēļ uzņēmums atzinis projektu par nerentablu.

Saskaņā ar līguma nosacījumiem HIVE Blockchain nodeva pašvaldībai visas Kolos akcijas un izmaksāja $200 000. Tas uzņēmumam ļaus koncentrēties uz datu centriem, kas atrodas Islandē un Zviedrijā.

Firma ir dzēsusi visas saistības, kas ņemtas sākotnējā darījuma ietvaros. Tiesības, kas saistītas ar Kolos Norway AS piederoša zemesgabala apbūvi, ir anulētas.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia