June 2, 2023

KRIPTOMAKS

?The Bitcoin Foundation Latvia blogs par tehnoloģijām latviešu un angļu valodā ? Finansu pasaules ziņas? Kriptovalūtu ziņas ??????Podkāsti trīs valodās?Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli?️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām?‍♀️?️Ekonomika? Mākslīgais intelekts? Kosmosa tehnoloģijas? Robotika un kibernētika?‍??‍? Biotehnoloģijas ?️Visuma izpēte ?Marsa kolonizācija ? Arhitektūra ? Apple ? Domēni ? Spēles

Luksusa preču ražotāji apvienojas cīņā pret viltojumiem

LVMH un juvelierizstrādājumu izgatavotāji Cartier kopā ar Itālijas modes namu Prada izveidojuši Aura blokķēdes konsorciju, lai cīnītos pret luksusa preču viltošanu.

Saskaņā ar preses relīzi Hublot pulksteņu ražotājs, kas ietilpst LVMH sastāvā, uzsāks tuvākajā laikā digitālo elektronisko garantiju izdošanu, izmantojot Aura blokķēdi. Bvlgari un Louis Vuitton zīmoli arī pievienosies šai platformai.

“Blokķēdes konsorcijs Aura ir lieliska iespēja mūsu sektoram stiprināt saikni ar klientiem, piedāvājot tiem vienkāršus risinājumus labākai mūsu produktu iepazīšanai,” norādīja LVMH direktors Tonijs Bellonijs.

Viņš piebilda, ka pūļu apvienošana palīdzēs kļūt par līderiem šajā virzienā. Vadītājs arī cer, ka viņiem pievienosies arī citi “prestiži spēlētāji”.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia